Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat

Autospecială pentru întreținere canalizare

Număr anunț
CN1021631
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.145.378 RON
Valoare atribuită
857.280 RON 25,2% sub estimat
Data publicării
06.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1043952
Termen limită
20.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 108-261419
Documentație de atribuire
DF1085553

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LEADER ECO SRL CUI RO 11769507
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENOLA AUTO SRL CUI 15246608
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

857.280 RON

din 1.145.378 RON estimat 25,2%

Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 288.098 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.