Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch D-Link DGS-1210-28, 24 porturi Gigabit, 4 porturi SFP, Capacity 56Gbps, 16K MAC, 19" Rackmoun

Număr anunț
DA31424875
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
24.134.921 RON
Data publicării
20.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.134.921 RON