Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie/mentenanta 5 vehicule electrice: DJ0192, DJ0193, DJ0194, DJ0195, DJ0196

Număr anunț
DA31416167
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Cod CPV
50118400-9 · Servicii de depanare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.739.088 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.739.088 RON