Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii eliberare atestat tehnic si ITP pt 24 luni pt buldoexcavtor Cukurova 880S

Număr anunț
DA31432047
Autoritate contractantă
COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.056.411 RON
Data publicării
20.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.056.411 RON