Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii prevenirea si combaterea atacurilor exemplarelor de urs brun

Număr anunț
DA31428418
Autoritate contractantă
COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
Cod CPV
77600000-6 · Servicii privind vanatoarea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.695.881 RON
Data publicării
20.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.695.881 RON