Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLECTARE SI TRANSPORT DESEURI SPITALICESTI AFERENTE CABINETELOR ŞCOLARE Oraş Târgu Ocna, jud. Bc

Număr anunț
DA31425105
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.590.684 RON
Data publicării
20.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.590.684 RON