Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat
Produse de papetarie
- Număr anunț
- SCN1000795
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.737 RON
- Valoare atribuită
- 18.536,65 RON 28,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 12:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1000378
- Termen limită
- 17.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002558
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Produse de papetarie.pdf.p7s
- CAP III - Modele de formulare - Produse de papetarie.doc.p7s
- CAP IV - Model contract furnizare - Produse de papetarie.doc.p7s
- FisaDate_DF1002558.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PAPETARIE OFFICE S.R.L. CUI RO17040760
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ABC SUPPLIES S.R.L. CUI RO 19672541
Valoare atribuită
18.536,65 RON
din 25.737 RON estimat
28,0%
Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 7.200,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.