Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,1% sub estimat
Uleiuri pentru motoare
- Număr anunț
- SCN1000787
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- APEXMOTORS SRL (CUI 32749235)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 489.253 RON
- Valoare atribuită
- 180.469 RON 63,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 11:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1012245
- Termen limită
- 22.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002295
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ULEIURI DE MOTOARE.pdf.p7s
- Cap III Formulare.docx.p7s
- cap IV MODEL ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT.doc.p7s
- FisaDate_DF1002295.pdf
- formular 2.xlsx.p7s
DUAE
Loturi (11)
Adjudecat: 180.469 RON
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SC MEC-DIESEL SEE SRL CUI 35372791
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
APEXMOTORS SRL CUI RO32749235
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODEALER PARTS SRL CUI RO 18222212
Valoare atribuită
180.469 RON
din 489.253 RON estimat
63,1%
Adjudecat la 36,9% din estimat · economie 308.784 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.