Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
„Masuratori topo-geodezice de UCC pentru anul 2018”
- Număr anunț
- SCN1000785
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- TOPO EARTH SRL (CUI 23551998)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146.307,40 RON
- Valoare atribuită
- 115.472 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 11:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1001616
- Termen limită
- 18.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002592
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 115.472 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Masuratori topo-geodezice de UCC pentru anul 2018, la Sucursala… | — | TOPO EARTH S.R.L. | 104.240 RON |
| 4 | Masuratori topo-geodezice de UCC pentru anul 2018 la Sucursala … | — | GEODOM S.R.L. | 11.232 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEODOM SRL CUI RO 14524951
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPO EARTH SRL CUI 23551998
Valoare atribuită
115.472 RON
din 146.307,40 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 30.835,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.