Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
sistem de investigatie vestibular
- Număr anunț
- SCN1000780
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SONOROM SRL (CUI 9164147)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 167.850,50 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 11:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1000154
- Termen limită
- 09.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002504
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002504.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract sistem de investigatie.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SONOROM SRL CUI RO 9164147
Valoare atribuită
167.850,50 RON
din 168.067,23 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 216,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.