Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

Achizitie aparatura si softuri in vederea obtinerii autorizarii A.N.C.P.I.

Număr anunț
SCN1000779
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
BLACK LIGHT S.R.L. (CUI 1829687)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206.145 RON
Valoare atribuită
178.900 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
02.05.2018 11:16
Anunț de atribuire
SCNA1007040
Termen limită
16.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1002052

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BLACK LIGHT S.R.L. CUI RO 1829687
Oferta 2 Individuala
Ofertant
SUA CONSULT S.R.L. CUI RO 18788662

Valoare atribuită

178.900 RON

din 206.145 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 27.245 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.