Atribuită
Anunț de participare
FURTUNURI CU UTILIZARI MULTIPLE
- Număr anunț
- SCN1000775
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.241 RON
- Valoare atribuită
- 2.240 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1000393
- Termen limită
- 17.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002418
Documente
Documentația de atribuire
- 6.Formulare.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI- FURTUN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002418.pdf
- PROIECT CTR- FURTUN.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
2.240 RON
din 2.241 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro