Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,0% sub estimat
Achizitia publica de carburanti (motorina si benzina fara plumb) pe baza de bonuri valorice pentru parcul auto
- Număr anunț
- SCN1000762
- Autoritate contractantă
- ORASUL BARAOLT (CUI 4404788)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.428,57 RON
- Valoare atribuită
- 116.613 RON 32,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1000488
- Termen limită
- 14.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000577
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- Contract furnizare motorina-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1000577.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
116.613 RON
din 171.428,57 RON estimat
32,0%
Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 54.815,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.