Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE STANDARD DE MEDICINA MUNCII (CONTROL SI FISA APTITUDINI)

Număr anunț
DA31432099
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VLADENI (CUI 22740433)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.618.760 RON
Data publicării
20.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.618.760 RON