Atribuită Cumpărare directă

CONTOR APA DN15/20 BUY BACK

Număr anunț
DA35654982
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
Cod CPV
50411100-0 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.720 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.720 RON