Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

aparat de radiologie direct digital de tip grafie si scopie

Număr anunț
CN1000383
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33197000-7 · Echipament medical computerizat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105.042 RON
Valoare atribuită
1.100.032 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
14.05.2018 13:30
Anunț de atribuire
CAN1003585
Termen limită
13.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 095-215251
Documentație de atribuire
DF1003864

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.100.032 RON

din 1.105.042 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 5.010 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.