Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție filtru pentru ventilator pentru Xerox AltaLink C8070, cod 008R13248.

Număr anunț
DA31430845
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.531.717 RON
Data publicării
20.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.531.717 RON