Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Jocuri si activitati pentru copii pt proiect Pediatrie cod SMIS 126319

Număr anunț
DA31416124
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.900.691 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
21.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.900.691 RON