Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica imobil B-dul Independentei nr. 21 – Corp C1, Municipiul Ploiesti

Număr anunț
DA31443971
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.159.232 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
22.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.159.232 RON