Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pregătire spațiu de joacă Școala gimnazială Nr.16

Număr anunț
DA31436736
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.112.166 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
22.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.112.166 RON