Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila profesionala pentru membrii C.A., Dir. gen si Dir. ec.

Număr anunț
DA31444025
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.311.898 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
22.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.311.898 RON