Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,0% sub estimat
Servicii de expertiză tehnică pentru sectoare de drumuri şi poduri, aflate în administrarea Consiliului Judeţean Alba
- Număr anunț
- SCN1000866
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.252,09 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON 80,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2018 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1001563
- Termen limită
- 21.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002587
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002587.pdf
- Formulare.docx.p7s
- proiect contract lot1.pdf.p7s
- proiect contract lot 2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 130.252,09 RON Adjudecat: 26.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Expertiză tehnică - Poduri | 29.411,76 RON | CONSTRUCT C.D.P. S.R.L. | 26.000 RON ↓11,6% |
| 2 | Expertiză tehnică - Drumuri | 100.840,33 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 3
Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Valoare atribuită
26.000 RON
din 130.252,09 RON estimat
80,0%
Adjudecat la 20,0% din estimat · economie 104.252,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.