Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drujba electrica (fierastrau) cu lant Makita UC4050A ,2000W,2.7CP, 40 cm lungime lama,lant tip 3/8

Număr anunț
DA31441611
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUNESTI (CUI 29464963)
Cod CPV
43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.094.773 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
22.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.094.773 RON