Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat

Ridicare restrictii L116 statia Bacia liniile III si II directe cap X, fir 1 si fir 2, km 7+150-km 7+300

Număr anunț
SCN1000861
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
SAMARA SRL (CUI 6537390)
Cod CPV
45234116-2 · Lucrari de constructii de linii de cale ferata (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885.588 RON
Valoare atribuită
774.858,61 RON 12,5% sub estimat
Data publicării
03.05.2018 09:17
Anunț de atribuire
SCNA1001560
Termen limită
24.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1002042

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SAMARA SRL CUI RO6537390
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Wiebe Romania CUI RO 15687329
Oferta 3 Individuala
Ofertant
INTENS PREST SRL CUI RO 139530

Valoare atribuită

774.858,61 RON

din 885.588 RON estimat 12,5%

Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 110.729,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.