Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,6% sub estimat
Furnizare Mobilier
- Număr anunț
- SCN1000852
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.832,64 RON
- Valoare atribuită
- 39.769 RON 39,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2018 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1003011
- Termen limită
- 22.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002343
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002343.pdf
- Model contract Mobilier.doc.p7s
- Modele formulare Mobilier.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 65.832,64 RON Adjudecat: 39.769 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier Paclisa | 16.834,31 RON | TITAN TRACO S.A. | 11.740 RON ↓30,3% |
| 2 | Mobilier Uricani | 48.998,33 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 28.029 RON ↓42,8% |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14417327
Valoare atribuită
39.769 RON
din 65.832,64 RON estimat
39,6%
Adjudecat la 60,4% din estimat · economie 26.063,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.