Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE ANUALA GENERATOR CATERPILLAR 320 KVA PAV V, III, II, I, REVIZIE ANUALA GENERATOR CATERPILLAR

Număr anunț
DA31442528
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.359.868 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
22.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.359.868 RON