În evaluare
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului de transport public local de persoane prin curse regulate, cu microbuze (autobuze cu până la 22 locuri pe scaune), pe raza unității administrativ-teritoriale(UAT) Orașul Sulina, județul Tulcea.
- Număr anunț
- PC1003249
- Autoritate contractantă
- ORASUL SULINA (CUI 4321410)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400.807,60 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 16:20
- Termen limită
- 02.06.2026 14:00
- Documentație de atribuire
- DF1271528
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
20.05.2026 16:21
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
UNICAT CONF SRL CUI RO 15480101
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.