Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri de bare YHDAA YHD-5800, 1D, cu stand, cablu USB 1.5 m, scanare automata si manuala

Număr anunț
DA31440326
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.324.499 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
22.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.324.499 RON