Atribuită Cumpărare directă

Dexametazona Rompharm 4 mg/ml x 10 fiole x 2 ml sol. inj. / DEXAMETHASON / DEXAMETHASONUM

Număr anunț
DA35651018
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.396,38 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.396,38 RON