Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ANALIZE MEDIU – STAȚIA BIOGAZ SEINI

Număr anunț
DA31451216
Autoritate contractantă
Orasul Seini (CUI 3627765)
Cod CPV
90715200-4 · Alte servicii de investigatii in domeniul poluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.688.949 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.688.949 RON