Ofertă acceptată Cumpărare directă

RETEA DE DISTRIBUTIE APA POTABILA IN SATELE LICURICI,FRUMUSEI,NEGRENI,TOTEA, COM LICURICI, JUD GORJ

Număr anunț
DA31451441
Autoritate contractantă
Comuna Licurici (CUI 4956146)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.808.042 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.808.042 RON