Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE PLACARE PERETI CU ROLL PERSONALIZAT LOGO MP-PICCJ

Număr anunț
DA31450465
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.035.957 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.035.957 RON