Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detector de metale Garrett Super Scanner

Număr anunț
DA31418657
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
35124000-9 · Detectoare de metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.699.804 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.699.804 RON