Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set masa extensibila cu 6 scaune tapitate Homs cargold 250-30355,turcoaz, 170 x 80 cm

Număr anunț
DA31454535
Autoritate contractantă
CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.327.645 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.327.645 RON