Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu o usa ARCTIC AR60290M30W, 286 l, H 150.8 cm, Clasa F, alb

Număr anunț
DA31453750
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Poiana Marului (CUI 29476399)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.091.589 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.091.589 RON