Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD-R 4,7 GB

Număr anunț
DA31452464
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.645.710 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645.710 RON