Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antivirus ESET Endpoint Protection Advanced pentru 11 echipamente, înnoire pentru 12 luni

Număr anunț
DA31442459
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.018.818 RON
Data publicării
21.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.018.818 RON