Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Prelungire Inregistrare Domeniu thenextgenerationsgv2.ro / 1 an (31.10.2022-31.10.2023
- Număr anunț
- DA31458466
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 17761979)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 17.759.260 RON
- Data publicării
- 23.09.2022 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.