Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Furnizare de autovehicule pentru Consiliul Judetean Satu Mare si Centrul Militar Judetean Satu Mare: Autoutilitara pentru CJ – Lot 1 si Autoturism pentru CMJ - Lot 2
- Număr anunț
- SCN1018943
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
- Furnizor / câștigător
- AUTO BARA & CO SRL (CUI 6733663)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154.621 RON
- Valoare atribuită
- 147.636,17 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 09:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1011047
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026277
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Autoturism LOT 2.docx.p7s
- Caiet de sarcini Autoutilitara LOT 1.docx.p7s
- FisaDate_DF1026277.pdf
- Formular de Contract furnizare.doc.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 154.621 RON Adjudecat: 147.636,17 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 – Contract de achiziție publică de furnizare autoutilit… | 84.033 RON | — | |
| 2 | Lotul 2 – Contract de achiziție publică de furnizare autoturism… | 70.588 RON | AUTO BARA & CO S.R.L. | 147.636,17 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AUTO BARA & CO SRL CUI RO 6733663
Valoare atribuită
147.636,17 RON
din 154.621 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 6.984,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.