Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de construcții civile în localitatea Sangeorgiu de Mures în cadrul proiectului „AMENAJARE TEREN DE SPORT MULTIFUNCTIONAL SI CONSTRUIRE VESTIAR - COM. SINGEORGIU DE MURES“
- Număr anunț
- SCN1018934
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- HM PRODUCT SRL (CUI 21953760)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 654.379,49 RON
- Valoare atribuită
- 654.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 09:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1011356
- Termen limită
- 24.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026365
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare + Contract rev 1.doc.p7s
- 6. Caiet de sarcini proiectare + executie.doc.p7s
- FisaDate_DF1026365.pdf
- SF_achizitie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HM PRODUCT SRL CUI RO 21953760
Terți susținători 1
CONART STRUCTURI SRL CUI 37881821
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ATLAS COMPANY SRL CUI RO 16160288
Valoare atribuită
654.000 RON
din 654.379,49 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 379,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.