Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Furnizare scutece absorbante, tampoane igienice, servetele umede si manusi unica folosinta
- Număr anunț
- SCN1018929
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434.719,20 RON
- Valoare atribuită
- 371.272,60 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1009380
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026319
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini scutece.PDF.p7m
- FisaDate_DF1026319.pdf
- Formulare .docx.p7m
- model acord cadru si contract subsecvent scutecedoc.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BELLA ROMANIA IMPEX S.R.L. CUI RO 9693687
Valoare atribuită
371.272,60 RON
din 434.719,20 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 63.446,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.