Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
ACHIZITIE AUTOTURISME DE TEREN
- Număr anunț
- SCN1018918
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552.941,18 RON
- Valoare atribuită
- 544.000 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 08:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1007856
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026328
Documente
Documentația de atribuire
- 20180918_N_4_a_Caiet de sarcini autoturism de teren_GS.pdf.p7s
- 20180918_N_4_a_ST_autoturism teren_GS.pdf.p7s
- 20180918_N_7_Modele formulare AUTOTURISM_GS.pdf.p7s
- 20180918_N_8_Model contract furnizare autovehicule.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026328.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
544.000 RON
din 552.941,18 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 8.941,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.