Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de cazare si masa pentru artistii din tara participanti la Bienala de Arte Ctin Brancusi

Număr anunț
DA31455691
Autoritate contractantă
MUZEUL NAȚIONAL CONSTANTIN BRÂNCUȘI (CUI 41131267)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.163.209 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.163.209 RON