Atribuită Cumpărare directă

Rola hartie termica ZINTA 57mm/150m, 80g, tub 25mm, out, BPA free

Număr anunț
DA35656452
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI 27289734)
Furnizor / câștigător
OFICIALI IMPERIUM SRL (CUI 26883452)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.350 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.350 RON