Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet imbunatatire sisteme securitate gradinita cuPP nr.1 Urziceni cfm Proiect nr.1/17.03.2022

Număr anunț
DA31461336
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.238.553 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.238.553 RON