Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de cadastru, respectiv înscriere în CF a unui nr. total de 52 de tronsoane

Număr anunț
DA31455241
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.074.573 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.074.573 RON