Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport PVC ecuson

Număr anunț
DA31451839
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Cod CPV
79342100-4 · Servicii de comercializare directa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.716.376 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
23.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.716.376 RON