Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie rola role prosop prosoape de pentru bucatarie 2 str 2 straturi 810 gr 550 foi OTI Practico

Număr anunț
DA31464389
Autoritate contractantă
Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON