Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet fitness Bors

Număr anunț
DA31446157
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.605.191 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.605.191 RON