Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zugravire spatiu pentru birouri contabilitate, debarasare si transport materiale din subsol si curte

Număr anunț
DA31462854
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Cod CPV
63100000-0 · Servicii de manipulare si de depozitare a incarcaturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.895.971 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.895.971 RON